Хмельницький національний університет відзначив свій День народження

Цьогоріч, до Дня народження Хмельницького національного університету, студенти, викладачі та адміністрація вирішили зробити особливий подарунок своєму закладу — урочисто прикрасили символічний знак університету, що розташований у центральній частині території. Ця ініціатива стала важливою подією в рамках святкових заходів, які об’єднали університетську спільноту.

На початку дня,  студенти та викладачі розпочали процес декорування. Головний символ університету — велика композиція із назвою навчального закладу — перетворилася на справжній святковий об’єкт. Його прикрасили національними кольорами та святковими стрічками та бантом.

“Ми вирішили не тільки прикрасити наш символ, але й додати щось символічне, що підкреслює нашу любов до університету та повагу до його традицій,” – зазначила Інна Горячок, одна з організаторів заходу.

Урочистий захід завершився спільним фотографуванням на тлі оновленого символу університету. Студенти, викладачі зійшлися в одному — декорування стало не просто святковою акцією, а символом єдності та любові до рідного університету, що продовжує розвиватися та виховувати нові покоління.

З нагоди Дня народження Хмельницького національного університету студенти та викладачі не лише прикрасили символічний знак закладу, а й започаткували нову традицію — створили “Дошку побажань” для свого рідного університету. Ця ініціатива стала однією з із подій святкового дня, привернувши увагу всіх, хто хоче висловити свої теплі слова та мрії для університету.

Дошка, розміщена в центральному холі головного корпусу, стала простором, де кожен міг залишити свої побажання, слова подяки чи спогади про університетські роки. Вона швидко заповнилася барвистими стікерами та листівками з теплими словами. Студенти першого курсу написали слова вдячності за можливість навчатися в університеті, а старшокурсники висловили побажання процвітання та подальшого розвитку.

Ще одна нова традиція, започаткована відділом навчально-виховної роботи та студентською радою минулого року з нагоди відзначення Дня університету, зібрала студентів та викладачів нашого закладу о 12.30 перед входом у 4 навчальний корпус для колективного виконання гімну Хмельницького національного університету.

Вітаємо рідну альма-матер із Днем народження! Бажаємо успіхів, нових здобутків та процвітання!

Відділ навчально-виховної роботи
Відділ зв’язків з громадськістю

Джерело: https://khmnu.edu.ua/hmelnyczkyj-naczionalnyj-universytet-vidznachyv-svij-den-narodzhennya/