Ukr-Pol Dialogi 2017

Запрошуємо Вас до участі в Міжнародній конференції «VII українсько-польські наукові діалоги», присвяченій пам’яті професора Юрія Шалапка, що проходитиме 18 –21 жовтня 2017р. В Хмельницькому національному університеті.

Конференція присвячена пам’яті видатного та талановитого вченого Шалапка Юрія Івановича. Ім’я професора Шалапка відоме не лише в Україні, але й у багатьох країнах світу. Його дослідження в області тертя та зношування в машинах внесли великий вклад у розвиток наукової бази Хмельницького національного університету та вітчизняної науки. Професор Шалапко був одним із засновників міжнародної співпраці Хмельницького національного університету та співорганізатом Міжнародної конференції «Українсько-Польські наукові діалоги».

Метою конференції є зміцнення діючих та налагоджування нових контактів, обговорення програм наукових досліджень ГОРИЗОНТ – 2020, сприяння мобільності студентів та професорсько-викладацького складу в рамках програми ERASMUS+, а також розширення кола науковців, що долучаються до наукової та гуманітарної співпраці між різними країнами.

Під час конференції, 19 жовтня 2017р., відбудеться Міжнародний Еко – Енергетичний форум «Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Європі та Україні» за підтримки Міністерства енергії Польщі та партнерів ПАТ «Хмельницькобленерго», «Українського товариства теплових насосів та зберігання енергії (УТТНіЗЕ)», «Польського товариства теплових насосів (ПТТН)». Модератори форуму: кафедра машин і апаратів Хмельницького національного університету (Україна); відділ механічної інженерії Природничо-Технологічного університету м.Бидгощ (Польща). В рамках даного форуму відбудеть-ся презентація фірм з Польщі і України та їх інноваційних енергетичних технологій та обладнання. Організаторами міні ярмарки є УТТНіЗЕ та ПТТН.

Також буде проведено круглий стіл на тему: «Україна та Польща: історія, досягнення та перспективи взаємодії». Модератори круг-лого столу: кафедра міжнародної інформації та країнознавства Хмельницького національного університету (Україна); інститут історії та ар-хівознавства університету Миколая Коперніка в Торуні (Польща).

За результатами роботи наукових комітетів Міжнародної конференції «VII Українсько – Польські наукові діалоги» будуть підготовлені колективна монографія та збірник тез. Окремі статті будуть рекомендовані до публікації у фахових періодичних виданнях.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Міжнародна конференція «VII Українсько-Польські наукові діалоги» у ХНУ

Збірник тез «VII Українсько-Польські наукові діалоги»