Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Механотроніка в машинобудуванні”

АвторMAEES

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Механотроніка в машинобудуванні”

Студенти кафедри машин i апаратів, електромеханічних та енергетичних систем – призери Всеукраїнської студентської олімпіади

21 – 25 листопада 2017 року відповідно до наказу №1156 МОН України у НТУ України “Київському політехнічному інституті ім. Ігоря Сікорського” відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Механотроніка в машинобудуванні”. Ця командна олімпіада є унікальною не тільки для КПІ, а й для всього освітнього простору України. Вона дозволяє об’єднувати студентів різних спеціальностей (механіка, приладобудування, хімічне машинобудування, літакобудування, програмування тощо.)

Правила досить прості: команди отримують завдання, вибирають обладнання, розробляють рішення, збирають і налагоджують систему і представляють її жюрі. При цьому потрібно пройти чотири етапи – пневматику, електропневматику і програмування контролера для гідравлічної і пневматичної схеми. При цьому важливо не тільки впоралися зі своїм завданням, а й зробити це швидше від інших!

В цьому році в змаганнях брали участь 18 команд, 64 учасники з прові-дних технічних університетів країни. В тому числі команда студентів кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем у такому складі: Литвинов О.О., Поліщук А.О., Бартков М.С. Керівник команди – доцент Онофрійчук В.І.

Студенти продемонстрували не тільки оперативність і вміння працювати з технічними системами, але і злагоджену командну роботу та професійний підхід до вирішення завдань. В командних змаганнях вони вибороли третю сходинку. Олександр Литвинов став кращим в особистому заліку.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших професійних та наукових успіхів!

Про автора

MAEES administrator

Напишіть відгук