Випускники МАЕЕС

ПІЗНЮР ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
Провідний інженер на фірмі John Deere – Hitachi. 
В 2010 році закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю “Електропобутова техніка” та отримав кваліфікацію магістра електропобутової техніки. Після закінчення поїхав до міста Ванкувер (Канада), закінчив магістратуру в престижному університеті – The University of British Columbia. У 2014 отримав почесне звання “Професійний інженер” від Асоціації Інженерів та науковців провінції Британська Колумбія, Канада.
ПАРАСКА ГЕОРГІЙ БОРИСОВИЧ
Доктор технічних наук, професор кафедри машин та апаратів
Закінчив у 1980 році Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. З 1986 року – доцент кафедри машин та апаратів, з 2002 – професор кафедри машин та апаратів. У 2008 році призначений на посаду проректора з наукової роботи університету.
МІСЯЦЬ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
Доктор технічних наук, професор кафедри Київського національного університету технологій та дизайну
У 1985 р. закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”, здобувши кваліфікацію інженер-механік. З 2001 року перейшов працювати до Київського національного університету технологій і дизайну. Зараз – професор кафедри електромеханічних систем цього навчального закладу.
ЗЛОТЕНКО БОРИС МИКОЛАЙОВИЧ
Доктор технічних наук, професор кафедри електромеханічних систем Київського національного університету технологій та дизайну
У 1986 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. З 1993 почав працювати на посаді асистента, згодом доцента кафедри електромеханічних систем цього навчального закладу.
ДРАПАК ГЕОРГІЙ МЕФОДІЙОВИЧ
Кандидат технічних наук, професор кафедри машин та апаратів
У 1974 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості та побутового обслуговування”. З 1974 року й до цього часу викладає на кафедрі машин та апаратів. Працював спочатку асистентом, потім – старшим викладачем, згодом – доцентом, професором. Підготував трьох кандидатів технічних наук, отримав вчене звання ваковського професора.
ВОРОНІН ГЕННАДІЙ ФЕДОРОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів
Закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування в 1974 році за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”. В 2001 році став доцентом кафедри машин та апаратів. З 1974 року працював на кафедрі машин та апаратів спочатку асистентом, потім старшим викладачем, доцентом. На даний час знаходиться на заслуженому відпочинку.
ГОРЯЩЕНКО СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів
У 1997 році закінчив Технологічний університет Поділля за спеціальністю ″Обладнання легкої, текстильної промисловості і побутового обслуговування″. 1997-2000 рр. – навчається в аспірантурі Технологічного університету Поділля. З 2000 року викладає на кафедрі машин та апаратів спочатку асистентом, потім старшим викладачем. З 2001 працює на посаді доцента кафедри. З 2010 року призначений на посаду начальника науково-дослідного сектора ХНУ.
КОРОТИЧ ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів
Закінчила Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування в 1979 році за спеціальністю ″Машини легкої промисловості та побутового обслуговування″. З 1979 року працює в цьому ж навчальному закладі на кафедрі деталей машин науковим співробітником, а потім на кафедрі машин та апаратів – асистентом. З 1989 року й до цього часу працює на кафедрі машин та апаратів спочатку асистентом, старшим викладачем, доцентом.
МИХАЙЛОВСЬКИЙ ЮРІЙ БРОНІСЛАВОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів
Закінчив Хмельницький технологічний інститут в 1994 році за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”. З 1994 по 1997 рік навчається в аспірантурі при кафедрі машин та апаратів. З 1998 року й до цього часу викладає в цьому ж закладі на кафедрі машин та апаратів, працював спочатку асистентом, потім – старший викладач, доцент.
ПОЛІЩУК ОЛЕГ СТЕПАНОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів, завідувач кафедри машин та апаратів
Закінчив Технологічний університет Поділля в 1996 році за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості та побутового обслуговування”. З 1999 році і до цього часу викладає в цьому навчальному закладі на кафедрі машин та апаратів спочатку асистентом, згодом старшим викладачем, на даний час є доцентом кафедри.З 2006 року виконує обов’язки завідувача кафедри машин та апаратів.
ПРИБЕГА ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів
Закінчив Калинівський технологічний технікум у 1998 році за спеціальністю “Технічне обслуговування і ремонт обладнання підприємств текстильної і легкої промисловості”, а в 2002 – Технологічний університет Поділля за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”. З 2005 – року асистент, з 2007 року – старший викладач кафедри. З 2009 року – доцент кафедри.
РОМАНЕЦЬ ТАРАС ПЕТРОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів
Закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування в 1994 році за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”. З 1994 по 1997 рік навчався в аспірантурі при кафедрі машин та апаратів. З 1998 року до цього часу викладає в цьому ж закладі на кафедрі машин та апаратів. Спочатку працював асистентом, згодом старшим викладачем, в даний час – доцент кафедри.
СИНЮК ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів
У 1998 році закінчив Технологічний університет Поділля за спеціальністю “Обладнання текстильної, легкої промисловості і побутового обслуговування”. З 1998 по 2000 рік навчався в аспірантурі при кафедрі машин та апаратів. З 2005 року по теперішній час доцент кафедри машин та апаратів. В 2008 році призначений на посаду заступника декана заочного факультету ХНУ.
СМУТКО СВІТЛАНА ВАЛЕРІЇВНА
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів
Закінчила Технологічний університет Поділля в 1995 році за спеціальністю ″Машини легкої промисловості та побутового обслуговування″. З 1995 році до цього часу працює в цьому ж навчальному закладі на кафедрі ″Машини та апарати″ спочатку асистентом, згодом – старшим викладачем, на даний час є доцентом кафедри. В 1996-2000 рр. навчалась в аспірантурі Технологічного університету Поділля.
ТИМОЩУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів
Закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування в 1984 році за спеціальністю ″Машини та апарати легкої промисловості та побутового обслуговування″. З 1984 по 1991 рік працював молодшим науковим співробітником на кафедрі. З 1991 і до сьогодні викладає у Хмельницькому національному університеті на кафедрі машин та апаратів. Спочатку працює асистентом, згодом – старшим викладачем, а зараз – доцентом.
ОНОФРІЙЧУК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів
Закінчив Технологічний університет Поділля в 2000 році за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”, а в 2001 р отримав ступінь магістра інженерної механіки. З 2001 по 2004 роки навчався в аспірантурі при Хмельницькому національному університеті. З 2003 року працює на посаді інженера кафедри. З 2005 р – року асистент кафедри машин та апаратів.
МАЙДАН ПАВЛО СЕРГІЙОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів
У 2008 році закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”, отримав ступінь магістра інженерної механіки. З 2008-2011 рр. – навчається в аспірантурі Хмельницького національного університету. З 2011 року працює асистентом кафедри, згодом старшим викладачем.
БІЛИК ЮРІЙ МИРОСЛАВОВИЧ
Кандидат технічних наук, старший викладач кафедри машин та апаратів
Закінчив Технологічний університет Поділля в 2004 за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”. З 2005 року навчається в аспірантурі при Хмельницькому національному університеті. З 2005 р – року старший лаборант кафедри “Машин та апаратів”. З 2007 р – року асистент кафедри “Машин та апаратів”, з 2015 року – страший викладач.
ЛІСЕВИЧ СВІТЛАНА ПЕТРІВНА
Старший викладач кафедри машин та апаратів
Закінчила Хмельницький технологічний інститут в 1994 році за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”. З цього ж року починає працювати на посаді старшого лаборанта кафедри машин та апаратів. З 2007 року – асистент кафедри машин та апаратів. З 2015 року – старший викладач кафедри.
НЕЙМАК ВІТАЛІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ
Старший викладач кафедри машин та апаратів
Закінчив Технологічний університет Поділля в 2002 за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”. З 2003 по 2006 роки навчався в аспірантурі при Хмельницькому національному університеті. З 2006 р – року асистент кафедри, з 2015 року – старший викладач. В 2007 році отримав звання кандидата в майстри спорту з волейболу.
ЗОЛОТЕНКО ЕЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА
Асистент кафедри машин та апаратів
Закінчила Технологічний університет Поділля (сьогодні Хмельницький національний університет) в 2002 р. за спеціальністю ″Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування″. З 2003 по 2006 роки навчалась в аспірантурі при Хмельницькому національному університеті. З 2006 р. асистент кафедри “Машин та апаратів”.
ПУНДИК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
Асистент кафедри машин та апаратів
Закінчив Хмельницький національний університет в 2011 році за спеціальністю “Електропобутова техніка”. З 2011 по 2014 рік навчався в аспірантурі при кафедрі “Машин та апаратів” Хмельницького національного університету. З 2012 року працює на кафедрі машин та апаратів спочатку інженером, потім асистентом.
ГУРСЬКИЙ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Завідувач лабораторіями кафедри машин та апаратів
Закінчив Хмельницький технологічний інститут в 1993 році за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”. З цього ж року починає працювати на посаді старшого лаборанта, а з 1994 року і до цього часу працює завідувачем лабораторіями кафедри машин та апаратів. Відповідальний за напрямок роботи: інженерне забезпечення лабораторії ремонту та обслуговування машин.
ВИШКВАР ІГОР МИХАЙЛОВИЧ
Завідувач навчального музейно-виставкого центру “Історія та сучасність техніки”
Закінчив Хмельницький технологічний інститут в 1994 році за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”. З 1994 року і до цього часу цього працює на посаді старшого лаборанта кафедри машин та апаратів. Відповідальний за напрямок роботи: інженерне забезпечення лабораторій складно-побутової техніки та механічної технології взуттєвого виробництва.
ЧУМАКОВА СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА
Асистент кафедри машин та апаратів
У 2008 році закінчила Хмельницький національний університет за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”, отримала ступінь магістра інженерної механіки. З 2008-2011 рр. – навчалась в аспірантурі Хмельницького національного університету. З 2011 року працює асистентом кафедри.
БУРЯК АНТОН ВІКТОРОВИЧ
Виробничий майстер кафедри машин та апаратів
Закінчив Хмельницький національний університет в 2010 році за спеціальністю “Електропобутова техніка”. З 2010 по 2014 рік навчався в аспірантурі при кафедрі “Машин та апаратів” Хмельницького національного університету. З 2010 року і до цього часу працює на посаді виробничого майстра кафедри “Машин та апаратів”.
КРАСІЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
В 1996 році закінчив Технологічний університет Поділля за спеціальністю “Машини та апарати текстильної, легкої промисловості”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. З 1996 року працює на ЗАТ “Хмельницьклегпром” спочатку на посаді налагоджувальника швейного обладнання, в 1997 році переведений на посаду головного механіка, а з 2002 року займає посаду технічного директора підприємства “Спарк – швейне обладнання”.
БЛАГОДИР ЛЕОНІД ТИМОФІЙОВИЧ
В 1985 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. З 1985 по 1990 рік працює на фабриці індпошиву одягу в м. Вінниці на посаді головного механіка. З 1990 року й до цього часу – головний механік ВАТ “Володарка”, м. Вінниця.
САСЮК ПЕТРО МИХАЙЛОВИЧ
В 1974 року закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості і побутового обслуговування”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. З 1974 року почав працювати в м. Олександрія Кіровоградської області на підприємстві “Міськпобут-комбінат” на посаді інженера-механіка. З 1996 року і по сьогоднішній час – директор ТОзВ ВКФ “Постачсервіс”.
НОВІЦЬКИЙ ВІТАЛІЙ ЙОСИПОВИЧ
Закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування в 1984 році. Отримав кваліфікацію інженера механіка за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. Генеральний директор Торгового промислового підприємства “Універсал”. Засновник торгового дому “A JOUR”. 27.04.2005 за внесок в оздоровлення економіки, розвиток інтеграційної та інвестиційної діяльності, а також випуск високоякісної продукції ТМ “A JOUR” нагороджена премією “Золотий Меркурій”.
МАЗУРЧАК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
У 1982 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”.Трудову діяльність розпочав у 1976 році робітником Кам’янець-Подільського цукрового заводу. В березні 1998 року обраний Кам’янець-Подільським міським головою. В 2007 році обраний заступником міністра житлово-комунального господарства при Кабінеті Міністрів України.
ВЕРХ ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ
У 1985 р. закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”, здобувши кваліфікацію інженер-механік. На даний час працює генеральним директором ТОВ «Українські макарони» у м. Київ.
ПРОКОПЕНКО ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
В 1974 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. Працює на посаді головного механіка ЗАТ “Хмельницьклегпром”.
ЧЕРНІЧЕНКО КОСТЯНТИН ВОЛОДИМИРОВИЧ
В 1993 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. Працює на посаді міського голови в м.Волочиськ Хмельницької області.
ЧЕРНІЛЕВСЬКИЙ КОСТЯНТИН ІВАНОВИЧ
В 1995 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. Займав посаду секретаря міської ради м.Хмельницького, на даний момент в.о. міського голови м.Хмельницького.
ЯГЛІНСЬКИЙ ІГОР СТАНІСЛАВОВИЧ
В 1997 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості “, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. Займає посаду заступника голови правління ПрАТ “Деражнянський молочний завод”.
МАТЮХ АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
У 1977 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості “, здобувши кваліфікацію інженер-механік. Трудову діяльність розпочав на Хмільницькій швейній фабриці на посаді інженера по обладнанню. З 1987 року і по теперішній час працює головою правління Хмільницької швейної фабрики “Лілея”.
ЛАВРИНЕНКО АНТОНІНА МЕЧИСЛАВІВНА
В 1985 році закінчила Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. З 1985 по 1992 рік працювала інженером відділу конструкторської документації в Хмельницькому ЦНТІ. З 1992 року працює в системі пенсійного забезпечення. Пройшла шлях від спеціаліста до першого заступника начальника управління Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому.
КОМАРОВ ЮРІЙ КЛАВДІЯНОВИЧ
У 1976 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості та побутового обслуговування”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. З 1986 по 2005 рр. працює в КТТ на посаді завідуючого механічним відділенням. З 2005 року і до сьогодні працює на посаді заступника директора з навчальної роботи ведучим в Калиновському технологічному технікумі.
БУРДИГА (РАБЦУН) ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
В 1979 р закінчила Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості” та отримала кваліфікацію інженера – механіка. З 1981 року очолювала циклову комісію спецдисциплін, а з 2005р. обіймає посаду завідувача механічного відділення, викладач спеціальних дисциплін (м. Калинівка Вінницька область). Викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України, відмінник служби побуту України.
ЛЕВАНДОВСЬКА ЛЮДМИЛА МАРТИНІВНА
В 1983 році закінчила Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості” та отримала кваліфікацію інженера – механіка. Після закінчення інституту почала працювати викладачем в Калиновському технологічному технікумі. З 2005 року працює головою циклової комісії спеціальних дисциплін. Викладач спеціальних дисциплін, викладач вищої кваліфікаційної категорії, старший викладач.(м. Калинівка Вінницька область).
ДІДИК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ
В 1985 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості” та отримав кваліфікацію інженера – механіка. Займає посаду завідувача майстернями Калинівського технологічного технікуму (м. Калинівка Вінницька область).
НАГОРНЮК (ВОРОБЕЙ) ОЛЬГА ПЕТРІВНА
В 2004 році закінчила Хмельницький державний університет за спеціальністю «Обладнання легкої промисловості» та отримала кваліфікацію інженера – механіка. З 2011 року очолює циклову комісію загальнотехнічних дисциплін, викладач спеціальних та загальнотехнічних дисциплін. Викладач другої кваліфікаційної категорії. (м. Калинівка Вінницька область)
МАТВІЙЧУК ЛЕОНІД ВАСИЛЬОВИЧ
В 2004 році закінчив Хмельницький державний університет за спеціальністю «Обладнання легкої промисловості» та отримав кваліфікацію інженера – механіка. Викладач загальнотехнічних дисциплін, майстер виробничого навчання. Викладач першої кваліфікаційної категорії. (м. Калинівка Вінницька область).
АНДРІЙЧУК ІВАН ІВАНОВИЧ
В 1997 році закінчив Технологічний університет Поділля за спеціальністю “Машини та апарати текстильної, легкої промисловості і побутового обслуговування”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. 1999-2001 заступник технічного директора по якості начальника відділу технічного контролю Акціонерної компанії “Адвіс”. Зараз – головний спеціаліст відділу контролю апарату в Хмельницькій обласній державній адміністрації.
ШИНДРИК ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА
В 1996 році закінчила Технологічний університет Поділля за спеціальністю “Машини та апарати текстильної, легкої промисловості і побутового обслуговування”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. З 1992 і до цього часу працює в Хмельницькій обласній державній адміністрації. За цей час займала такі посади: касира відділу бухгалтерського обліку, спеціаліст ІІ категорії, головний спеціаліст загального відділу. Зараз заступник начальника загального відділу.
ГАСАНОВА ОКСАНА ВІКТОРІВНА
В 1995 році закінчила Технологічний університет Поділля за спеціальністю “Машини та апарати текстильної, легкої промисловості”. 1997-1998 рр. – молодший спеціаліст Хмельницького обласного центру соціальних служб для молоді. 2002-2006 рр. – директор супермаркету побутових товарів “МаксіДом”. 2006 рік – призначена директором нового супермаркету будівельних матеріалів ″Цвях″.
ПЕРШИНА ЛАРИСА ІВАНІВНА
В 1972 році закінчила Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості і побутового обслуговування”, здобувши ква-ліфікацію інженера-механіка. З 1972 року по 1986 працювала на кафедрі машин та апаратів на посаді асистента. З 1986 і по цей час працює завідувачем лабораторії стандартизації та метрології при Хмельницькому національному університеті.
НІКІТІН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ
В 1972 році закінчив Хмельницький технологічний інституту побутового обслуговування за спеціальністю машини та апарати легкої промисловості. Після захисту дисертації працював асистентом кафедри машин і апаратів легкої промисловості Хмельницького Технологічного інституту, а з 1991 року — старшим викладачем, а потім доцентом кафедри БЖД, де працює й тепер.
ПЕДАН ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
Закінчила в 1973 році Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Обладнання підприємств легкої промисловості та побутового обслуговування”. З 1973 року – старший лаборант, а з 2003 – викладач кафедри маши-нознавства Хмельницького національного університету.
МАЗУР ЄЛІЗАВЕТА ЄГОРІВНА
Закінчила в 1974 році Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. За направленням почала працювати майстром цеху Хмельницької взуттєвої фабрики. З 1998 року бухгалтер відділу приватизації Хмельницької взуттєвої фабрики. З 2000 року працює в Хмельницькому національному університеті на посаді старшого інспектора відділу кадрів.
ГУЛЯЄВА ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
В 1976 році закінчила Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості і побутового обслуговування”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. З 1979 році і до цього часу працює начальником відділу інтелектуальної власності при Хмельницькому національному університеті.
ТИМОФЕЄВА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
В 1976 році закінчила Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості і побутового обслуговування”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. З 1987 року і по цей час – провідний спеціаліст відділу інтелектуальної власності та відповідальний секретар Ради з НДРС при Хмельницькому національному університеті.
МАРЧЕНКО ВІТАЛІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
Після закінчення середньої школи вступив до Хмельницького технологічного інституту, який закінчив з відзнакою у 1979 році. З 2002 року працює на кафедрі інформатики на посаді професора.
ЛУК’ЯНЮК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ
В 1980 році закінчив ХТІПО за спеціальністю «Машини і апарати легкої промисловості», а в 2001 році ТУП за спеціальністю “Практична психологія”. Зараз працює на кафедрі машинознавства на посаді доцента.
УСПАЛЕНКО СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
В 1983 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. З 1983 року і до цього часу працює в Хмельницькому національному університеті на кафедрі інженерної графіки на посаді доцента.
СОКОЛАН КАТЕРИНА СТАНІСЛАВІВНА
Закінчила Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування в 1984 році. У 2001 році захистила кандидатську дисертацію на тему: “Розробка на основі теорії стохастичних процесів методу розрахунку коефіцієнту тертя ковзання без змащувальних поршневих ущільнень”. Зараз працює на кафедрі технології машинобудування на посаді доцента.
МЕДВЕДЧУК НЕЛЯ КАЗИМИРІВНА
У 1988 році закінчила Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, здобувши кваліфікацію інженера-механіка за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. Зараз працює на кафедрі машинознавства на посаді доцента кафедри.
СНОЗИК ОКСАНА ЯРОСЛАВІВНА
Закінчила Хмельницький технологічний інститут у 1992 році за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. На даний час працює на посаді технічного директора власної фірми по ремонту та обслуговуванню систем охолодження.
СНОЗИК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Закінчив Хмельницький технологічний інститут у 1992 році. Після закінчення навчання працював стажистом-дослідником, навчався в аспірантурі, працював молодшим науковим співробітником, асистентом, старшим викладачем і на даний час працює доцентом кафедри безпеки життєдіяльності.
РОМАНІШИНА ОЛЬГА ВАЛЕРІЇВНА
Вищу освіту отримала на механічному факультеті Хмельницького технологічного інституту за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості” у 1994р.Педагогічну діяльність розпочала з 1999 року. Зараз працює на кафедрі БЖД на посаді доцента.
ЧОЛОВСЬКИЙ РОМАН ГЕННАДІЙОВИЧ
У 1995 році закінчив Хмельницький технологічний університет Поділля за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості та побутового обслуговування”. Зараз працює на кафедрі опору матеріалів та теоретичної механіки на посаді доцента.
МАНЗЮК ЕДУАРД АНДРІЙОВИЧ
У 1998 році закінчив Технологічний університет Поділля за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. З 1998 по 2001 рік навчався в аспірантурі Хмельницького національного університету. З 2001 року працює на кафедрі інформаційних технологій проектування на посаді доцента.
МАРЧУК АНДРІЙ РОСТИСЛАВОВИЧ
У 2000 році закінчив Технологічний університет Поділля за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”. Після закінчення вузу вступив до аспірантури ТУП і в 2003 році закінчив її. З того часу працює доцентом на кафедрі вищої математики Хмельницького національного університету.
ТЕРЕЩЕНКО ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
Закінчив Технологічний університет Поділля у 2000 році за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості”. З 2003 по 2005 рік навчався в аспірантурі при кафедрі машин та апаратів Хмельницького національного університету. З 2003 р. працює асистентом, а з 2005 — старшим викладачем на кафедрі машинознавства Хмельницького .
ГАДЖУК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
У 2000 році закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості”. З того часу працює на посаді начальника адміністративно- господарського відділу Хмельницького національного університету.
САМОЛЮК ОЛЕГ ГРИГОРОВИЧ
Закінчив Технологічний університет Поділля у 2000 році за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості”. З 2001 року працює у Хмельницькому національному університеті спочатку на посаді інспектора навчального відділу, а з 2004 року і до цього часу – на посаді начальника відділу організації, аналізу та контролю навчального процесу при навчальному управлінні Хмельницького національного університету.
БІЛИК АРТЕМ ПЕТРОВИЧ
У 2003 році закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості”. З 2003 по 2006 рік навчався в аспірантурі Хмельницького національного університету. З 2006 року працює на посаді асистента кафедри безпеки життєдіяльності Хмельницького національного університету.
КОЛОС МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ
В 1972 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. З 1972 року працював за направленням Мінпобуту УРСР на посаді старшого інженера технічного відділу Рівненського Облпобутуправління. В подальшому працює на посаді амісника начальника, а згодом начальника Рівненського Облпобутуправління. В даний час працює начальником “Служби примирення” при Президенті України у Рівненській області.
НАГОРНИЙ В’ЯЧЕСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
В 1972 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. З 2000 і до цього часу працює на Хмельницькому ВАТ “Темп” на посаді начальника спеціального конструкторського бюро «Обладнання для нанесення гальванічного покриття деталей».
МІЩУК АНАТОЛІЙ САМІЙЛОВИЧ
В 1972 закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. Трудову діяльність почав з 1973 року на Хмельницькій взуттєвій фабриці (зараз ВАТ “ВЗУТЕКС”) майстром ремонтно-механічного цеху, а тепер займає посаду заступника технічного директора цього ж підприємства.
ЗАВИДОВИЧ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
В 1974 закінчує механічний факультет Хмельницького технологічного інституту побутового обслуговування (спеціальність “Машини та апарати легкої промисловості”). З 1993 року працює заступником директора машинобудівного підприємства “Ютон”, а з 1998 – директором підприємства “Еком” (галузь електроніки та електротехніки).
БАТУРИНЕЦЬ ВАЛЕНТИН ОЛЕКСІЙОВИЧ
В 1974 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. З 1974 року працює на посаді директора підприємства “Вторчер-мет” міста Хмельницького.
ТІМОФЄЄВ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Закінчив Хмельницький інститут побутового обслуговування у 1976 році. З 1979-1983 рр. проходив службу в Управлінні КДБ в Хмельницький обл. В 1993 р. був переведений на службу у Прикордонні війська України і викладав спецдисципліни у Хмельницькому інституті ПВУ (зараз НАДПС України). Полковник запасу, має державні, урядові, відомчі та іноземні нагороди. Зараз працює начальником служби безпеки приватної кампанії.
ВЕРГЕЛЕС ПЕТРО ПАВЛОВИЧ
В 1980 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. З 1999 року і до цього часу – робота в прес-службі апарату Хмельницької облдержадміністрації на посаді головного спеціаліста відділу зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату облдержадміністрації. Підполковник міліції.
БЕРТАШЕВСЬКИЙ МИКОЛА ІВАНОВИЧ
В 1980 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. Після закінчення навчання був направлений на роботу у Волинське управління побутового обслуговування і був призначений головним спеціалістом Гурійського райпобуткомбінату. З 1982 по 1996 роки проходив службу в органах внутрішніх справ Хмельницької області. В даний час – приватний підприємець.
ТОЛОРДАВА РОМЕО СОСОЄВИЧ
В 1980 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості”. Після закінчення навчання був направлений на роботу до обласної Ради профспілок Абхазької АРСР (м. Сухумі), де і працював до 1993 року. В 1993 році переїхав в Україну. В даний час – приватний підприємець.
ФІЛЮК МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ
У 1985 р. закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю “Машини та апарати легкої промисловості та побутового обслуговування”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. У 1988 році перейшов працювати у конструкторське бюро на посаду конструктора ІІ категорії. В 2003 році відкрив власне підприємство з продажу та обслуговуванню швейного обладнання.
ПІЩЕНЮК ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
В 1996 році закінчив Технологічний університет Поділля за спеціальністю “Машини та апарати текстильної, легкої промисловості і побутового обслуговування”, здобувши кваліфікацію інженера-механіка. З 1998 року і до цього часу працює в Державтоінспекції УМВС в Хмельницькій області на посаді старшого інспектора. Капітан міліції.
ШЕВЧЕНКО ІГОР АРКАДІЙОВИЧ
В 2004 році закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості” і здобув ступінь магістра з інженерної механіки. В 2004 р. вступив до аспірантури Хмельницького національного університету, закінчив в 2007р. Займає посаду головного механіка на швейному підприємстві.
ОЛЕКСЮК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
В 2005 році закінчив Хмельницький національний універси-тет за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості”. З 2005 року працює в центральному відділенні міліції УМВС України у Хмельницькій області на посаді старшого слідчого.
КОЗЛОВСЬКА ТЕТЯНА ІВАНІВНА
У 2006 році закінчила Хмельницький національний університет за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості”. З 1988 року працює на посаді завідувача лабораторіями кафедри опору матеріалів та теоретичної механіки. З 2000 працює в приймальній комісії університету, спочатку на посаді технічного секретаря, а з 2004 року відповідальна за переводи та поновлення студентів та екстернатну форму навчання.
ГРИНЬОВ ОЛЕГ
У 2002 році закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю “Обладнання легкої промисловості”. Займає посаду директора швейного підприємства по пошиттю дитячого одягу ТМ “Suzie” http://suzie.ua/