Навчально-науковий центр систем автоматизації і електроприводів SIEMENS

Фотосфера 360°

Призначений для виконання аудиторної та самостійної роботи здобувачами різних рівнів вищої освіти з використанням спеціалізованого навчального обладнання та комп’ютерної техніки. 

Навчально-науковий центр оснащений навчальними стендами фірми «SIEMENS», до складу яких входять програмовані логічні контролери SIMATIC, модулі для аналогового введення-виведення, блоки живлення, датчики ваги та температури, фотодатчики, блоки стабілізації, частотні перетворювачі SIMATIC з інтелектуальними панелями операторів для керування двигунами конвеєрних стрічок, конвеєрні стрічки, твердотільні реле, захватні маніпулятори, із трьома ступенями свободи та електромагнітними захватами.

Обладнання дозволяє виконувати моделювання виробничих процесів зі створенням цифрових двійників реальних промислових ліній, їх дослідження та експериментальну експлуатацію.

Урочисте онлайн відкриття цифрового навчально-наукового центру з автоматизації та електроприводів Siemens в ХНУ

Стаття про відкриття Навчально-наукового центру систем автоматизації і електроприводів SIEMENS

Технічний семінар-презентація новітніх розробок у сфері автоматики та електротехніки світового лідера – концерну «Сіменс» у Хмельницькому національному університеті

Заступник міністра освіти і науки України відвідав Хмельницький національний університет