Екскурсія школярів на кафедру МАЕЕС в рамках днів сталої енергії

З 16 по 20 вересня 2024 року в м. Хмельницькому  проходили  Дні Сталої Енергії. Цьогоріч гасло кампанії: «Енергетична стійкість через чисту енергію».

На кафедру машин та апаратів, електромеханічних та енергетичних систем завітали учні 9-х та 10-х класів Хмельницького багатопрофільного ліцею № 3 імені Артема Мазура.

Екскурсію лабораторіями кафедри проводили старші викладачі Залізецький А.М., Поліщук А.О. та асистент Золотенко Е.О.

Зокрема учні мали змогу відвідати навчально-наукову лабораторію відновлювальних джерел та  ознайомитись із сучасним енергоефективним обладнанням, а саме: міні сонячною та вітровою електростанціями; стендом для дослідження ефективності трекерних систем повороту сонячних панелей; системою отримання гарячої води з використанням повітряного теплового насосу потужністю 16 кВт та сонячного колектора.

Дякуємо, що завітали до нас. Бажаємо, у майбутньому,  успішно скласти НМТ та стати студентами нашого університету.