УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДР МАЕЕС У ВЕБІНАРІ «СВІЧКИ ЗАПАЛЮВАННЯ BOSCH»

Компанія Bosch розпочала проведення серії вебінарів, присвячених автомобільним компонентам і діагностичному обладнанню.

1 березня 2024 року викладачі та студенти різних освітніх програм кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем прийняли участь у вебінарі «Свічки запалювання Bosch».

Під час вебінару було проведено огляд свічок запалювання Bosch, їх будови, технічних характеристик та секретів ефективного функціонування на автомобілі.

Присутні мали змогу підвищити рівень знань про автозапчастини та використання обладнання Bosch.

Олег ПОЛІЩУК
д.т.н.,проф.