Перемога електрокарту від ХНУ МАЕЕС!!!

Перемога електрокарту від ХНУ МАЕЕС!!!

2 червня 2023 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з представниками Хмельницької обласної ради, Хмельницької міської ради, Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації, ГО «Фізкультурно-спортивний рух «Сила Нації»» було проведено фінальний етап відкритого Кубку конструкторів з картингу «Поділля 2023».

Програма змагань передбачала командну першість у швидкісному маневруванні в класах картів «Хобі ДВЗ 270» та «Хобі Е-клас».

У заїздах взяли участь заклади освіти:
Вище професійне училище №25,
Вище професійне училище №11,
Хмельницький національний університет спільно з Хмельницьким професійним ліцеєм електроніки,
Летичівський центр дитячої та юнацької творчості.

За оцінками суддівської колегії усі команди відповідно до класу моделей були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та подарунками ГО «Фізкультурно-спортивний рух «Сила Нації»».

У класі «Хобі ДВЗ 270»:
І місце – Вище професійне училище №25;
ІІ місце – Летичівський центр дитячої та юнацької творчості;ІІІ місце – Вище професійне училище №11.

У класі «Хобі Е-клас»:
І місце – Хмельницький національний університет спільно з Хмельницьким професійним ліцеєм електроніки;
ІІ місце – Вище професійне училище №25.

Під час заїздів юні пілоти отримали драйвові емоції, відчули швидкість та маневрування. Картинг, напевно, стане першим етапом застосування електромобільних технологій у світі професійного мотоспорту.

Взято з джерела https://www.facebook.com/groups/201155490610484/permalink/1314757022583653/