Участь викладачів кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем у II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів

АвторMAEES

Участь викладачів кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем у II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів

04 лютого 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України.

Основними завданнями Конкурсу є: стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської молоді; виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до науково-дослідницької наукової, проєктної, конструкторської, винахідницької та пошукової діяльності; реалізація здібностей талановитих учнів; формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя; формування у колах учнівської молоді навичок дослідницької роботи, відповідальності за результати власних досліджень; популяризація досягнень науки, техніки та новітніх технологій; підбиття підсумків роботи гуртків, секцій, наукових товариств учнів; залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів закладів вищої освіти, працівників наукових установ до активної роботи з обдарованою учнівською молоддю.

В цьому році до журі конкурсу було залучено чотирьох викладачів кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем: завідувача кафедри МАЕЕС д.т.н., проф. Поліщука О.С. (голова секції), к.т.н., доц. Горященка С.Л. (голова секції), к.т.н., доц. Романця Т.П. (член жюрі), к.т.н., доц. Онофрійчука В.І. (голова секції).

У зв’язку із воєнним станом конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів відбувався в онлайн режимі. Захист робіт здійснювався у вигляді постерного захисту та наукової конференції.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 3-729x1024.jpg

Учасники представили свої роботи у вигляді постеру, що вміщував інформацію про мету, завдання, об’єкт, предмет, результати дослідження та висновки. Для представлення постеру учаснику надавалося 5 хвилини, а також до 10 хвилин для відповіді на запитання. Під час постерного захисту більшість учасників представляли макети (прототипи, демонстраційні моделі).

Бажаємо переможцям ІІ етапу конкурсу-захисту робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України гідно представити свої наукові роботи на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт.

Світлана Лісевич,
заст. завідувача
кафедри МАЕЕС

Про автора

MAEES administrator

Напишіть відгук