ДЕЛЕГАЦІЯ УМАНСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ ВІДВІДАЛА КАФЕДРУ МАЕЕС

ДЕЛЕГАЦІЯ УМАНСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ ВІДВІДАЛА КАФЕДРУ МАЕЕС

Хмельницький національний університет та зокрема кафедру машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем відвідала делегація агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва на чолі з директором Кужелем Віталієм Володимировичем.

Під час зустрічі обговорювались питання, що торкалися навчального процесу, методичної та наукової роботи, розвитку матеріально-технічної бази. Були також намічені шляхи подальшої співпраці між навчальними закладами.

Також відбулася екскурсія лабораторіями кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем. Гості мали змогу ознайомитися з сучасним устаткування, яке використовується під час підготовки студентів зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 133 «Галузеве машинобудування».