Місто професій 2021!

Місто професій 2021!

Традиційно на початку осені у парку ім. Т. Шевченка міста Хмельницького розгортається імпровізоване містечко для дітей – «Місто професій». Цьогоріч захід відбувся 4-го вересня.За правилами заходу на вході кожна дитина отримувала «трудову книжку» і йшла «влаштовуватись на роботу».

Місто професій 2021!. Хмельницький нацiональний унiверситет

До профорієнтаційного заходу долучилися і працівники кафедр Хмельницького національного університету.

Місто професій 2021!. Хмельницький нацiональний унiверситет

Тематичні локації нашого закладу знайомили дітлахів із особливостями найрізноманітніших професій, які можна опанувати в університеті. Художник, різьбяр, інженер, механік, бухгалтер, хімік, менеджер з туризму та багато інших представників професій спробували зацікавити дітей саме своєю спеціальністю.

Місто професій 2021!. Хмельницький нацiональний унiверситет

Діти із задоволенням малювали, ліпили, складали туристичні маршрути, рахували бюджет, шукали улюбленого літературного героя, збирали і випробовували імпровізованих роботів та «хімічили»…

Місто професій 2021!. Хмельницький нацiональний унiверситет

Цікавість дітлахів не згасала протягом всього заходу…Під час заходу цікаво було не лише дітям, а й дорослим. Батьки та старшокласники цікавилися особливостями вступу до закладів вищої освіти та радо проконсультувалися із працівниками приймальної комісії університету. Представники усіх професій із задоволенням відповідали на питання щодо особливостей майбутньої професії, ставили відмітки у «паспорти» дітей та фотографувалися із ними на згадку.Щира подяка працівникам кафедр технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва; хімії та хімічної інженерії; машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем; слов’янської філології; обліку, аудиту та оподаткування; туризму, які взяли участь у профорієнтаційному заході й дозволили отримати позитивні емоції та приємні спогади дітлахам-учасникам заходу!

За інформацією приймальної комісії

Джерело: https://www.khnu.km.ua/root/page.aspx?l=0&r=8&p=29745