Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студенти кафедри «Машин та апаратів, електромеханічних та енергетичних систем» Грудінін В.І., Первак А.А., Дука О.В. та Стаднічук О.О. взяли участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка». У підсумковій науково-практичній конференції, яка відбулась дистанційнона базі Луцького НТУ 21 квітня 2021 року призове місце (диплом ІІІ ступеня) посів студент групи ЕМ-19-1 Грудінін Володимир Ігорович. Науковий керівник роботи асистент Поліщук А.О.

Переможців привітав завідувач кафедри МАЕЕС д.т.н. професор Поліщук О.С. Він вручив їм дипломи та подяки від організаторів конкурсу, а також цінні призи від себе та постійного спонсора ТОВ «Екоальт», що спеціалізується на встановленні систем опалення, кондиціювання та вентиляції, а також впровадження альтернативних джерел енергії (керівник Каретний С. В.).

Бажаємо студентам і їх керівникам подальших творчих успіхів і здобутків.

Інформація кафедри МАЕЕС