Видання збірника тез!!!

5.Економіка і енергозбереження

6.Інформаційні технології проектування

7.Педагогічні проблеми вищої школи

Матеріали будуть  розміщені на Web-ресурсі  Хмельницького національного університету

Термін представлення тез – до 20 лютого 2021 року.

Обсяг тез – Дві повні сторінки формату А4.

Кількість співавторів не більше трьох.

ВИМОГИ ДО оформлення тез.

Шрифт – Times New Roman 12 пт (звичайний), заголовок – великими літерами (Times New Roman, 12 пт, жирні). Міжрядковий інтервал – 1,0. Абзац – відступ 1,25.

Відступ: ліворуч – 25 мм, праворуч, зверху, знизу – 20 мм

Індекс УДК розміщується у верхньому лівому кутку. Посередині листа великими літерами друкується назва тез. Праворуч від назви через один інтервал – ініціали та прізвища авторів, нище назва університету. Далі через рядок друкується основний текст (Times New Roman 10 пт(звичайний)).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Використання таблиць має бути мінімальним. Формат таблиці лише книжний. Номери сторінки  не проставляються. Посилання на джерела в тексті як звичайно робляться у квадратних дужках у відповідності з їх номером у списку літератури.

Матеріали тез на конференцію приймаються на електрону пошту: tromanec@gmail.com

В комплекті необхідно вислати:

1.Teкст тез (обов’язково вказавши секцію у правому верхньому куті титульного листа).

2. Інформацію про авторів,  (Ім’я, По Батькові, Прізвище, телефон, адреса електронної пошти, місце роботи (навчання), посада, вчене звання, наукова степінь).

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

УДК 621. 357. 669

НАЗВА ТЕЗ (заголовок, жирними літерами)

Петренко І.І.