Шановні студенти освітньо-наукових програм “Комп’ютерні науки” 3-го (ДФ) рівня, ” Комп’ютерні науки ” 2-го (магістерського) рівня, ” Комп’ютерні науки ” 1-го (бакалаврського) рівня Хмельницького національного університету та всі бажаючі! Компанія AMC Bridge запрошує студентів Хмельницького національного університету відвідати мітап на тему 3D технологій.

17.12.2020Спікер – Олексій Зарубін, Senior Software Developer, AMC Bridge. Олексій має 7+ років досвіду розробки програмного забезпечення та 5+ років досвіду розробки в Unity 3D.Участь у мітапі безкоштовна, але попередня реєстрації oбов’язковаПрограма:18:30 – Вступне слово18:35 – 19:20 “3D scanning. How it works”, Олексій Зарубін19:20-19:50 – Q&A сесіяПоговоримо про: Поява 3D-технологій відкрила абсолютно нову сферу можливостей, коли мова заходить про розробку продуктів. 3D-сканування має багато переваг при розробці продукту. Хто може отримати бенефіти від 3D-сканування? Олексій поділиться своїм досвідом роботи з процесами 3D-сканування. Він розповість, як працює 3D-сканування, яке апаратне забезпечення потрібно, і, зокрема, розповість про Marching cubes та алгоритми SLAM, що використовуються для сканування 3D-об’єктів.Аудиторія: студенти та спеціалісти початкового рівня, зацікавлені в розробці програмного забезпечення та 3D-технологіях.Рівень складності: БазовийМова презентації: російськаДата: 17 грудня 2020 рокуЧас:18:30Місце проведення: Online (MS Teams)Щоб зареєструватись на івент, будь ласка, перейдіть за посиланнямДо зустрічі!