Участь науковців Хмельницького національного університету у вебінарі “Створення профілю власної організації”

За дорученням проректора з наукової роботи Синюка О.М. доцент кафедри МАЕЕС Горященко С.Л. прийняв участь у роботі практичного вебінару «Створення профілю власної організації», що відбувся 3 липня 2020 року.

На вибінарі були представлені особливості складання власного профілю для участі у європейських проектах з практичними кейсами і консультацією.

План практичного вебінару включав в себе дві частини
Частина І. Інформаційна сесія
1. Особливості написання профілю організації для участі в європейських проектах
2. Особливості заповнення профілю на порталі Funding & tender opportunities
3. Практичні кейси з написання профілю організації

На вебінарі виступили представники Національних контактних пунктів програми Горизонт 2020.

Їх доповіді стосувалися таких напрямів:

• Інформаційні та комунікаційні технології (Іван Кульчицький)
  • Дії Марії Склодовської-Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри(Галина Лазько)
  • Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка та Здоров’я, демографічні зміни та добробут (Таїсія Симочко)
  • Малі та середні підприємства (Тетяна Котенко)
  • Безпечна, чиста та ефективна енергетика (Артур Воронич)

Частина ІІ. Практична сесія, на якій здійснювався аналіз завантажених профілів з практичними порадами.

Координатором даного вебінару був Артур Воронич, директор Центру міжнародного співробітництва, к.т.н., доц. каф. Комп’ютерних систем та мереж  керівник НКП “Безпечна,чиста та ефективна енергетика” Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Підводячи підсумки вебінару “Створення профілю власної організації” слід звернути увагу на те, що для успішного пошуку партнерів з метою участі у грантових програмах необхідно в університеті створювати фокусні групи науковців та реєструвати їх на таких ресурсах:

.ec.europa.eu,
societiesbrokerage2020.b2match.io,