Протягом 3-4 червня 2020 року Президент України Володимир Зеленський перебував із робочим візитом на Хмельниччині. Окрім планових зустрічей він відвідав гуртожиток №3 Хмельницького національного університету та ознайомився з умовами проживання студентів. ХНУ є найбільшим на Поділлі закладом вищої освіти, де навчається більше 7 500 студентів, значна частина з яких проживає у 5 гуртожитках студентського містечка.

Президент України Володимир Зеленський відвідав студентський гуртожиток Хмельницького національного університету. Хмельницький нацiональний унiверситет

Ректор Хмельницького національного університету Микола Скиба ознайомив Главу держави з умовами проживання студентів у гуртожитку. Серед осіб, які супроводжували Президента, були: голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Матюх, директор студмістечка Юрій Ночка, комендант гуртожитку №3 Тетяна Харжевська та голова студентської ради гуртожитку №3 Анна Томчишина. Крім житлових та душових кімнат студентів, Президент оглянув кухню, комфортну кімнату відпочинку, студентський комп’ютерний клас, спортивні класи для занять фітнесом та бодібілдингом.

Володимир Зеленський відзначив якісні умови проживання студентів у гуртожитку Хмельницького національного університету: «Це непоганий гуртожиток, порівняно з тими, які я бачив. Видно, що мешканці утримують його в порядку. Нам потрібна програма створення сучасних якісних гуртожитків по всій країні».

Як повідомили в Офісі Президента України, Глава держави вирішив включити зведення та ремонт гуртожитків у програму «Велике будівництво» задля забезпечення комфортних умов проживання студентів.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ